powered by negetics
Gomex je otvorio novi prodajni obejkat
Vesti iz trgovine
nedelja, 30 oktobar 2011 11:53
Gomex_-_VlajkovacKompanija Gomex nastavlja sa širenjem maloprodajne mreže otvaranjem prodajnog objekta u Vlajkovcu.

Gomex je otvorio novi prodajni obejkat u Vlajkovcu u ulici Vršačka br.58. Poslovna jedinica poslovaće pod imenom ”Vlajkovac”, na površini od preko 140 m2 i zapošljavaće 5 radnika.
Prodavnica je uređena po standardima Gomex kompanije koja je prepoznatljiva u svim maloprodajnim objektima lanca. U objektu se nalazi roba široke potrošnje sa ponudom većom od 3.000 artikala.

 

Retail Magazin - 5. izdanje
Retail Magazin - 5. broj
Poštovani Potrošači i Trgovci,

U najnovijem, petom izdanju Retail Magazina pisali smo o zavisnosti između nivoa pružene usluge i stepena satisfakcije potrošača, između komplementarnih i konkurentskih prodajnih artikala, između mikro radnji i gigantskih maloprodajnih mehanizama, između procesa sertifikacije i harmonizacije, te između tehničkih inovacija i lakoće prihvatanja istih.

Nadamo se da ćete uživati i u ovom broju Retail Magazin-a,