Retail direktorijum
Kazeto Srbsko d.o.o.

Kazeto Srbsko d.o.o.

7.Jula bb
35000 Jagodina Srbija
Email: Ova adresa el. pošte zaštićena je od spam napada, treba omogućiti JavaSkript da biste je videli
Website
Telefon: 035 220107, 035 220102
Fax: 035 220107
Zastupništvo firme KAZETO, spol.s.r.o., iz Češke Republike, tradicionalnog proizvodjača proizvoda ukrasnih i upotrebih predmeta od lepenke, koja postoji od 1925.godine i koja u sadašnje vreme izvozi značajan obim prozvodnje /cca 96 %/ inostranim ditributerima i veleprodajama  u zapadnoj Evropi, Skandinaviji, USA i sl.
U ponudi imamo :
- ukrasne kutije različitog oblika / četvrtaste, okrugle, ovalne, konusne i sl./, veličine i boja
- kutije za poklone
- kutije za odlaganje šešira, kao i putne kutije za šešire
- ukrasne kofere sa okovom i nitnama u različitim veličinama, obliku i dezenima
- ukrasne i upotrebne predmete za poslovni i kancelarijski prostor / kutije A4, kutije za CD i DVD, portfolija, fascikle, klasere, kutije za olovke, stalak za mobil.telefon, okvire za slike i sl./
- kutije za spremanje prostora u garažama i ostavama / kutije sa klaserima, fiokama, koferi za alate i sitne predmete, sklopive kutije za cipele /
- kutije i ormariće za prvu pomoć
- kutije u raznim bojama i oblicima za opremanje dečjih soba
- dečje ukrasne kofere
- dečje igračke

Dodato dana: 2009-09-10 08:08:36    Pogleda: 2696
RSS Feeds

Februarsko izdanje Retail Magazin-a u duhu Dana zaljubljenih
Retail Magazin

Dragi Čitaoci,

Pred Vama je novo, četvrto izdanje dvomesečnika koji nosi ime Retail Magazin.

Kažu da je broj četiri magičan broj. Postoje četiri dimenzije ljudskog života. Četiri godišnja doba. Četiri pravca na kompasu. Broj četiri predstavlja simbol celine i otvorenosti ka svetu. Ovaj broj simbolizuje praktičnost, izdržljivost, upornost, uravnoteženje.

Februar je mesec buđenja i rađanja poslovih ideja. Nadamo se da ćete čitanjem Retail Magazina i Vi dobiti ideju kojom ćete unaprediti Vaš posao ili jednostavno ulepšati jedan dan.

Od srca,
Retail Magazin Tim

Anketa

Da li koristite Vaše potrošačko pravo na reklamaciju?